Apollonus o sobie

APOLLONUS – KIM JESTEM?

Nazywam się Apollonus i jestem Magiem. Od wielu lat praktykuje tajniki wiedzy uniwersalnej, oraz tajemnej wiedzy szamanów i Magii. Swoją przygodę z czarami zacząłem w wieku 18 lat kiedy pierwszy raz wyjechałem do USA. Tam spotkałem Indiankę, która pomogła mi, kiedy zostałem ukąszony przez węża. Leżałem obok kamienia i nie mogłem nawet krzyczeć o pomoc. Wtedy przed moimi oczami pojawiła się zamazana postać kobiety. Kiedy się obudziłem znalazłem się w drewnianej chacie bardziej przypominającej szałas zbity z desek. Obok mnie tańcował jakiś pomalowany dziadek z grzechotkami i wymachiwał piórami – tak to wtedy postrzegałem. Podawano mi dziwne mikstury do picia czego rezultatem były dość szybki powrót do zdrowia.

Zaprzyjaźniłem się z tymi ludźmi, którzy mnie polubili ze względu na mój otwarty umysł i południowy typ urody. Szamani nauczyli mnie jak odprawiać ich rytuały i to główny stary szaman nazywał mnie Apollonus. Przybywałem z nimi 20 miesięcy pobierając i praktykując ich obrzędy.

Kolejnym przystankiem zgłębiania wiedzy tajemnej była Kanada gdzie u znanego uzdrowiciela zgłębiałem tajniki umysłu ludzkiego, mentalnych obrzędów uzdrawiających. Byłem również w Meksyku gdzie poznałem tajniki Voodoo oraz rytuały Wiccańskie.
Dzięki podróżom, osobistemu zaangażowaniu oraz wrodzonym predyspozycjom uzyskałem umiejętności rzucania czarów, uroki, klątwy. Nauczyłem się również leczenia i uzdrawiania.  Swoją wiedzę zdobywałem ponad 30 lat i nadal studiuję nad jej nowymi tajnikami.

Moje umiejętności mogą z powodzeniem wykorzystać osoby potrzebujące uzdrowienia w związkach, szukający nowego niedostępnego partnera, szukające rozwiązania problemów miłosnych i nie tylko.

Być może wiele osób może potępiać tego typu praktyki, ale są one potrzebne ludziom w osiągnięciu często bardzo odległego celu. Często moje praktyki są ostatnią deską ratunku dla uratowania małżeństwa, związku czy różnych relacji rodzinnych, a krótką mówiąc miłości.

Wszystko co czynię jest zgodne z życzeniem osoby zamawiającej odpowiedni rytuał. Wykonuje to o co dana osoba mnie prosi bez względu na o co zostaje poproszony.

Informuję wszystkich moich dawnych klientów, że jestem już znowu obecny i dostępny w Polsce.

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować kliknij tutaj.

Apollonus